KSČM opět dokázala, že je zločinecká instituce

1. března 2008 v 17:24 | Petricek
"Kdo vyznamenává zločince sám je zločincem," prohlásil šéf komunistických poslanců Pavel Kováčik. Pravda myslel tím premiéra Topolánka a jeho ocenění bratrů Mašínů, ovšem kouzlem nechtěného precizně vystihl charakteristiku vlastní a také svých soudruhů.

Naši rudokožci se opět přihlásili k odkazu "velkého Února". Fajn, tím pádem se rovněž přihlásili k politickým procesům, nevinně popraveným lidem a celkové devastaci země. Komunisté se rovněž stále odvolávají k odkazu masového vraha Klementa Gottwalda, který vědomě vydal na smrt desítky lidí, o nichž dobře věděl, že činy, ze kterých byli obviněni, nespáchali. Prý při popravě Slánského chlastal a plakal, ale to ho neomlouvá.
Nazývejme pravdu pravdou! Klement Gottwald byl velký padouch - padouch na úrovní nacistických válečných zločinců odsouzených norimberským tribunálem. To však našim bolševikům nevadí, aby tohoto svého guru stále nevelebili.

Autor:Jan Ziegler
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vasek Vasek | 10. března 2008 v 11:09 | Reagovat

Souhlas s tím že je to zločinecká organizace, ale s oceněním bratrů Mašínu nesouhlasím - docela exteremisté, kteří neškodili jen KSČ ale i obyčejným lidem!!!

2 Jarda Jarda | 22. února 2010 v 8:19 | Reagovat

Jenom kretén může mít takové názory.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama